KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713115

nr 1271 3115

Stig Larsson-St Clair

(f. 1918), Sverige

Akvarell, Stig Larsson-St Clair (f. 1918), Sverige. Slussen, Stockholm. Signerad. Motivet: 22x31 cm

Stig Larsson S:t Clair, svensk bildkonstnär född i Sjöbo 1918.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:26:34

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Larsson-St Clair

Läs mer om Stig Larsson-St Clair