KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13316556

nr 1331 6556

Akvarell

Signerad L Ericson, 1911, Stadsmotiv med kanal, bladets mått: 30x41 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:18:27

1/6 14:57:06 1      Vinnande bud