KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713066

nr 1271 3066

Akvarell

Saltmätargaran, Stockholm. Signerad, daterad F Lindvall 1864, ca 23x26 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:24:35

20/8 02:27:05 1      100 kr
25/8 16:26:46 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm