KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374325

nr 1337 4325

Robert Kitchen

(1950-2009), USA

Akvarell, Robert Kitchen (1950-2009), USA. Komposition. Signerad. Oramat löst blad, bladets mått: ca 106x75 cm. Motivet: 79,5x53,5 cm

Robert Kitchen, amerikansk bildkonstnär född 1950, död 2009.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:23:27

29/6 23:16:11 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Robert Kitchen

Läs mer om Robert Kitchen