KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13344324

nr 1334 4324

Robert Kitchen

(1950-2009), USA

Akvarell, Robert Kitchen (1950-2009), USA. Komposition med två muggar. Signerad. Oramat löst blad, bladets mått: 105x75 cm. Motivet: ca 78x54 cm

Robert Kitchen, amerikansk bildkonstnär född 1950, död 2009.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:23:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Robert Kitchen

Läs mer om Robert Kitchen