KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713002

nr 1271 3002

Pietro Dalla Santa

(1931-2002), Sverige

Akvarell, Slussen, signerad, 1977,51x72 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:26:25

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Pietro Dalla Santa

Läs mer om Pietro Dalla Santa