KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13327179

nr 1332 7179

Otto Hagborg

(1854-1927), Sverige

Akvarell, Otto Hagborg (1854-1927), Sverige. Interiör med man. Signerad. Motivet: 33x17 cm

Otto Hagborg, svensk bildkonstnär född 1854, död 1927.

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:37:39

3/6 18:39:35 1      Vinnande bud
3/6 18:42:23 1      Vinnande bud

Otto Hagborg

Läs mer om Otto Hagborg