KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524259

nr 1352 4259

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Vallmo. Signerad Ruby -94, akvarell, 27x21 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:35:30