KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835126
*
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:20:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 07:08:59
1
100 kr
8/3 10:49:37
2
150 kr
8/3 20:12:50
1
Vinnande bud
8/3 20:15:53
2
250 kr
8/3 20:15:53
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
9363 Akvarell
Gunvor Siik, fotografen. Signerad. Akvarell, bildm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:16
-
9064 Akvarell
Hans Prins (f. 1908), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:39
-
9386 Akvarell
Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. (tillskriven)..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24
-
9185 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:17
-
9325 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 76, land..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:06
-
9315 Akvarell
Signerad Geerd, "Tomte". Akvarell, bildmått: 40x27..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:45
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/3 07:08:59 | 1 | 100 kr |
| 8/3 10:49:37 | 2 | 150 kr |
| 8/3 20:12:50 | 1 | Vinnande bud |
| 8/3 20:15:53 | 2 | 250 kr |
| 8/3 20:15:53 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
9363 Akvarell
Gunvor Siik, fotografen. Signerad. Akvarell, bildm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:16 -
9064 Akvarell
Hans Prins (f. 1908), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:39 -
9386 Akvarell
Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. (tillskriven)..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24
-
9185 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:17 -
9325 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 76, land..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:06 -
9315 Akvarell
Signerad Geerd, "Tomte". Akvarell, bildmått: 40x27..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:45



