KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13316028

nr 1331 6028

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GM. Motivet: 29x44 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:56:33