KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13327077

nr 1332 7077

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Galler Mountains, Irland. Landskap med får. Signerad. Motivet: 29x38 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:18:52