KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713049

nr 1271 3049

Mikael von Essen

(1895-1975), Sverige

Akvarell, Mikael von Essen (1895-1975), Sverige. Åhlén & Holm, Ringvägen/Götgatan, Stockholm. Signerad, daterad 1956, ca 39x53 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:52:20

15/8 19:05:37 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm