KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13326361

nr 1332 6361

Michail Sjevarjov

(f. 1958), Sverige

Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Signerad, småbåtshamn, 54x37 cm

Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:15:56

Michail Sjevarjov

Läs mer om Michail Sjevarjov