KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13196318

nr 1319 6318

Mats Sandeberg

(f. 1939), Sverige

Akvarell, Segelbåt. Signerad, daterad -94. Motivet: 27x18 cm

Mats Sandeberg, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:22:28

Mats Sandeberg

Läs mer om Mats Sandeberg