KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13461024

nr 1346 1024

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Akvarell, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. "Mäster Mikaels gata" Stockholm. Signerad. Bladets mått: 58x77 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:53:43

6/9 20:57:54 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska