KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8726029

nr 872 6029

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Akvarell, Lars Lerin (f. 1954), 'Deception island', 1989, signerad, mått: 100x149 cm

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

80.000 kr

Såld:

159.000 kr

måndag 27 januari 2014
kl 19:53:58

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin