KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13418201

nr 1341 8201

Akvarell

Ingvar Andersson. Signerad, daterad 1986,25x35 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 18:35:50