KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13418201

nr 1341 8201

Ingvar Andersson

(f. 1947), Sverige

Akvarell, Ingvar Andersson. Signerad, daterad 1986,25x35 cm

Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 18:35:50

Ingvar Andersson

Läs mer om Ingvar Andersson