KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13448044

nr 1344 8044

Hjalmar Falk

(1856-1938), Sverige

Akvarell, Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, 23x54cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:54:35

Hjalmar Falk

Läs mer om Hjalmar Falk