KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13371071

nr 1337 1071

Hildegard Berencreutz

(1866-1946), Sverige

Akvarell, Hildegard Berencreutz (1866-1946), Sverige. Monogramsignerad 1918, torghandel, 26x35 cm

Hildegard Berencreutz, svensk konstnär och grafiker född i Stockholm 1866, död 1946 i Helsingborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:48:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hildegard Berencreutz

Läs mer om Hildegard Berencreutz