KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13327232

nr 1332 7232

Herman Müller

(1840-1919), Sverige

Akvarell, Herman Müller (1840-1919), Sverige. Signerad. Motivet: 55x36,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:02:15

Herman Müller

Läs mer om Herman Müller