KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524034

nr 1352 4034

Akvarell

Gunnar Dahlström. Signerad, renskötarnas kaffepaus, 30x39cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:54:54