KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491464

nr 1349 1464

Akvarell

Göran Nilsson, Signerad, bladets mått: 16x24 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:16:31