KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13385222
nr 1338 5222
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvarell, "Parti af Stallmästargården". Signerad. Motivet: 13x22 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:58:44
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström