KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491467

nr 1349 1467

Ewa Klingspor

(f. 1944), Sverige

Akvarell, Ewa Klingspor (f. 1944), Sverige. Hus, Signerad. Bladets mått: 20x22 cm

Ewa Klingspor, svensk konstnär född 1944.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:21:11

28/9 18:31:42 1      Vinnande bud

Ewa Klingspor

Läs mer om Ewa Klingspor
Lis Husberg (f. 1920)