KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13371121
nr 1337 1121
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Alplandskap, Signerad, akvarell, 17x27 cm
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 13 juli 2020
kl 20:04:08
Eva Ljungdahl
Läs mer om Eva Ljungdahl