KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13371091

nr 1337 1091

Erna Ovesen

(1904-1988), Sverige

Akvarell, Erna Ovesen (1904-1988), Sverige. "Sommarnatt, Ulvsunda". Signerad. Akvarell, 21x13 cm

Erna Ovesen, svensk konsynär född i Finland 1904, död 1988 på Lidingö.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 15:25:17)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 18:41:39

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
4/7 13:34:45 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erna Ovesen

Läs mer om Erna Ovesen