KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13193379

nr 1319 3379

Eric Ekengren

(1868-1955), Sverige

Akvarell, Eric Ekengren (1868-1955), Sverige. Sydländsk stad. Signerad E Ekengren, daterad 1932. Akvarell, 24x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:41:17

13/4 20:36:17 1      Vinnande bud

Eric Ekengren

Läs mer om Eric Ekengren