KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13326069

nr 1332 6069

Akvarell

+ 2 delar nautica. Lennart Möller (Sverige). Signerad, daterad 1997, akvarell på papper. Bladets mått: 65x47,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:08:32

2/6 11:37:22 1      Vinnande bud
8/6 18:20:08 1      Vinnande bud