KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13766108

nr 1376 6108

Akvarell

C. A Olausson. Signerad, 1930, "Rådmansgatan", 23x32cm, yttermått inklusive ram: 37,5x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:34:38

1/2 20:29:38 1      Vinnande bud