KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491180

nr 1349 1180

Akvarell

Britt Roempke. Signerad, nypon, 15x23cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:19:14

27/9 16:49:39 1      Vinnande bud