KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13351024

nr 1335 1024

Alexandra Westermark

(f. 1959), Sverige

Akvarell, Alexandra Westermark (f. 1959), Sverige. Signerad, 75x55cm

Alexandra Westermark, svensk konstnär född 1959.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:47:27

3/6 21:37:28 1      300 kr
28/6 11:38:51 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Alexandra Westermark

Läs mer om Alexandra Westermark