KONST / Litografier / Färglitografi 13327003

nr 1332 7003

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad 192/450, fåglar. Motivet: 40x59cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:45:11

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson