KONST / Litografier / Färglitografi 13326356

nr 1332 6356

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad. Motivet: 37x53 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:47:39

8/6 13:53:55 1      1.500 kr
8/6 18:42:39 2      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö