KONST / Litografier / Färglitografi 13195719

nr 1319 5719

Maya Eizin Öijer

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Maya Eizin Öijer (f. 1946), Sverige. Signerad, numrerad 33/80, ca 101x70cm

Maya Eizin Öijer, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 03:49:39)
Uppdatera
Visning

lördag 11/4, söndag 12/4 och måndag 13/4 (Långfredag 10/4 stängt)

Auktionen
avslutas:

måndag 13 april kl 19:18:43

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maya Eizin Öijer

Läs mer om Maya Eizin Öijer