KONST / Litografier / Färglitografier 13152051

nr 1315 2051

Pierre Olofsson

(1921-1996), Sverige

Färglitografier, 5 st, Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. "Pop-gala". Signerad, numrerad 64/100, bladets mått: 30x21 cm, ett blad är oramat

Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:11:51

23/3 18:06:00 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Pierre Olofsson

Läs mer om Pierre Olofsson