KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14381002

nr 1438 1002

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Signerad, daterad 1991, "Utmark". Akvarell, bildmått: 12x17, yttermått inklusive ram: 17x22 cm

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

30.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:12:30)
Uppdatera
Visning

fredag 10/12, lördag 11/12, söndag 12/12 och måndag 13/12

Auktionen
avslutas:

måndag 13 december kl 18:19:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 13 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin