KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862063

nr 1386 2063

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slussen. Signerad, numrerad 241/300, daterad -69. Motivet: 58x47, yttermått inklusive ram: 81x61 cm

Utrop:

800 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:12:24)
Uppdatera
Visning

fredag 19/3, lördag 20/3, söndag 21/3 och måndag 22/3

Auktionen
avslutas:

måndag 22 mars kl 20:05:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén