KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13767107

nr 1376 7107

Håkan Bull

(f. 1953), Sverige

Blandteknik, 2 st, Håkan Bull (f. 1953), Sverige. Käringön. Signerad, 1987. Motivet: 66x51cm

Håkan Bull, svensk målare född 1953.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 23:00:18)
Uppdatera
Visning

fredag 29/1, lördag 30/1, söndag 31/1 och måndag 1/2

Auktionen
avslutas:

måndag 1 februari kl 19:05:10

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/1 15:45:07 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Håkan Bull

Läs mer om Håkan Bull