KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766472

nr 1376 6472

Oidentifierad konstnär. St Sörensen, Marin. Signerad. Olja på duk, 60x80 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 21:37:11)
Uppdatera
Visning

fredag 29/1, lördag 30/1, söndag 31/1 och måndag 1/2

Auktionen
avslutas:

måndag 1 februari kl 19:51:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/1 12:46:43 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor