KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13589041

nr 1358 9041

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Färgkrita, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, "Stadsbild". Motivet: 41x61 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:13:49)
Uppdatera
Visning

fredag 30/10, lördag 31/10, söndag 1/11 och måndag 2/11

Auktionen
avslutas:

måndag 2 november kl 20:38:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg