KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13417147

nr 1341 7147

Pastell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Motivet: 42x26cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:30:28)
Uppdatera
Visning

fredag 14/8, lördag 15/8, söndag 16/8 och måndag 17/8

Auktionen
avslutas:

måndag 17 augusti kl 18:44:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor