bakg

  ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13374255



*

nr 1337 4255


Spegel

Belgien, 54x42 cm


Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:00:55)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7


Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:35:18


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
  • Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: belgien belgisk belgiska belgiskt europa europeisk spegel speglar
  • 2131 Spegel
    Francois Ghost, Kartell, röd, 79x64,5cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    13 juli kl 20:35
  • 4363 Spegel
    Gustaviansk stil, Grythyttan, 81x41 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    13 juli kl 18:50
  • 4348 Spegelbyrå
    Nyroko, Valnöt / magogny. Bredd: 96, djup: 52 cm, ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    13 juli kl 18:41




Ladda ner broschyr