KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13401146

nr 1340 1146

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Sydländsk stad. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:12:11

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja