KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offsettryck 13327446

nr 1332 7446

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Offsettryck, Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan, Stockholm. Signerad, numrerad 45/192. Motivet: 35x52 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

300 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:14:41)
Uppdatera
Visning

fredag 5/6, lördag 6/6, söndag 7/6 och måndag 8/6

Auktionen
avslutas:

måndag 8 juni kl 18:20:03

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton