MÖBLER / Bord / Salongsbord 11565500

Salongsbord

nr 1156 5500

med klaffar, 1800-tal, längd: 98 + 2x32, djup: 60 cm, höjd: 73 cm, slitage

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 450 kr (per 11:55:15)
Uppdatera
Visning

fredag 19/1, lördag 20/1, söndag 21/1 och måndag 22/1

Auktionen
avslutas:

måndag 22 januari kl 19:56:51

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud