KONST / Litografier / Litografisk karta 11536143

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering 13/12 - 15/12.

    Visning fredag 15/12, lördag 16/12, söndag 17/12 och måndag 18/12 Auktionen avslutas 18/12.
Litografisk karta

nr 1153 6143

Stockholm, 1900-tal, reproduktion, motivet: 57x74

Utrop:

800 kr

Startbud:

400 kr

Just nu: 350 kr (per 12:13:26)
Uppdatera
Visning

fredag 15/12, lördag 16/12, söndag 17/12 och måndag 18/12

Auktionen
avslutas:

måndag 18 december kl 19:31:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud