bakg

  ÖVRIGT / Diverse / Picknickset 11108001



  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering 27/1 - 19/5.

    Visning fredag 19/5, lördag 20/5, söndag 21/5 och måndag 22/5 Auktionen avslutas 22/5.
*
Picknickset

nr 1110 8001


NK + campingset, 1950-tal


Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 06:00:02)
Uppdatera
Visning

fredag 19/5, lördag 20/5, söndag 21/5 och måndag 22/5


Auktionen
avslutas:

måndag 22 maj kl 18:34:24


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 22% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingset nk nordiska kompaniet picknickset
  • 3006 Gryta
    Nävfveqvarn (NQ), diameter: 25, höjd: 17 cm, model..//
    Just nu: 2.400 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 20:30
  • 2254 Kastrull
    emalj, Kaj Franck (1911-1989)
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 20:08
  • 2108 Vattenkanna
    Breger, Gustavsberg
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:30
  • 3020 Vikskärm
    1800-tal, bemålad, längd: 3x49 cm, höjd: 170 cm
    Just nu: 7.000 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 18:13
  • 2102 Vinställ
    höjd: 145 cm
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    30 jan kl 19:58