bakg

  ÖVRIGT / Diverse / Picknickset 11108001



*
Picknickset

nr 1110 8001


NK + campingset, 1950-tal


Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 500 kr (per 06:35:44)
Uppdatera
Visning

fredag 19/5, lördag 20/5, söndag 21/5 och måndag 22/5


Auktionen
avslutas:

måndag 22 maj kl 18:34:24


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 22% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/2 17:50:33 1      350 kr
4/2 04:48:40 2      ledande budet*
4/2 04:50:56 1      450 kr
4/2 04:50:56 2      500 kr (automatiskt)

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingset nk nordiska kompaniet picknickset
  • 8019 Serveringsvagn
    1960-tal, diameter: 43 cm
    Just nu: 1.500 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 maj kl 18:06
  • 8008 Vas
    Anna-Lisa Thomson (1905-1952), Paprika, Upsala-Eke..//
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 maj kl 18:28
  • 5044 Vattenkanna
    Carl-Arne Breger (1923-2009), Gustavsberg, 1959, s..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 maj kl 18:30
  • 8013 Bestickuppsätt..
    68 delar, Gense
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 maj kl 18:31
  • 8005 Sparbössor
    2 st, Stig Lindberg (1916-1982), Gustavsberg, höjd..//
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 maj kl 18:46
  • 8009 Skrivbord
    Teak, 1950-tal, längd: 137 cm, djup: 80 cm, höjd: ..//
    Just nu: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 maj kl 18:49