Klassiska den 27 januari 2020

Visning: fredag 24/1, lördag 25/1, söndag 26/1 och måndag 27/1

  • Sortera efter

  • 9013 Etsning
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9025 Färglitografi
    Såld: 22.000 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9010 Fåtölj
    Såld: 15.500 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 1001 Fåtölj
    Såld: 11.500 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9032 Golvlampa
    Såld: 3.800 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9033 Golvlampa
    Såld: 3.800 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9016 Skålar
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9036 Takarmatur
    Såld: 14.000 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9019 Väggarmaturer
    Såld: 6.600 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9006 Vas
    Imaridekor, Japan, 1800-tal. Höjd: 41 cm
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9017 Vas
    Rörstrand, Jugend, Höjd: 13,5cm
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 27 januari 2020
  • 9018 Vas
    Rörstrand, Jugend. Höjd: 14 cm
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 27 januari 2020