18 mar
Lisa Larson
På Tema Lisa Larson hittar du föremål av Lisa Larson.
2024-03-25
Klassiska
2024-04-15
Tema Rörstrand
2024-04-22
Tema Grafik
2024-05-20
Tema Gustavsberg
- Tidigare sålt
Fotografibok Annie Leibovitzs Photgraphy Book, "Sumo" signerad A Leibovitz, numrerad 4930/10. 000 + 300 provtryck, Inkluderande en bokställning(tripod) design Marc Newson, Bokens mått: 52x70x9 cm. Ställningens höjd 100 cm, + ytterligare en bok (36x27 cm+ ett extra bokomslag + tyghandskar. Originalförpackning
Såldes för: 19.500 kr
Vid auktionen 2023-12-18
Se fler tidigare sålda