22 apr
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chagall, Erland Cullberg, Peter Dahl, Salvador DalÃ, A... //
2024-04-29
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Skulptur Carl Milles (1875-1955), Sverige, efter. "Änglahuvud". Millesgården, FFA fondeur. Skulptur i grönpatinerad brons på sockel av brons. Höjd: 16,5 cm
Såldes för: 17.000 kr
Vid auktionen 2023-07-03
Se fler tidigare sålda